اگر قصد آون توستر دارید قبل از خرید توصیه میکنیم این مطلب را بخوانید و به 5 بند گفته شده توجه نمایید .

1 - ابتدا باید بدانیم که چرا آون توستر را میخواهید بخرید و چه استفاده ای از آن خواهید برد ؟

اگر فقط  میخواهید برای تست کردن نان استفاده کنید , توستر های ارزان و ساده کار شما را راه خواهند انداخت   . اگر غیر از تست کردن و گرم کردن نان برای گرم کردن پیتزا و پیراشکی و تکه های کوچک غذا و همچنین برای ذوب کردن پنیر و تهیه نان سیر و ... بکار خواهید برد توستر ساده به درد شما نمیخورد باید آون توستر بخرید .

آون توستر : هم یک فر کوچک و جمع و جور است و هم یک توستر .


2 -چقدر میخواهید هزینه کنید ؟

در فروشگاه خانه بازار آون توستر های مختلف با قیمتهای متفاوت وجود دارد  . دستگاه هایی که گرانتر هستند کارآیی بیشتری دارند . ولی باید مطمئن باشید که کارآیی های دیگر آنها مورد نیاز شما هست یا خیر ؟ مثلا یک آون توستری که چای ساز و نیمرو پز دارد میتواند مورد استفاده شما قرار گیرد یا خیر ؟ البته دستگاه های ساده تر قیمت کمتری دارند . به نظر ما این دستگاه ها به درد کدبانوی خانه نمیخورد و کمی دکوراتیو است و یا به درد منازل مجردی و نقلی میخورد که چند وسیله در یک وسیله ادغام میشود تا جای کمتری بگیرد . هرچه کارآیی آنها بیشتر باشد فضای دستگاه بین کارآیی های دیگر آن پخش میشود و کاربرد قوی را نخواهد داشت . پس اگر خانه دار هستید و دنبال اسباب بازی نیستید و منزل نقلی مجری هم ندارید به فکر این دستگاه های فانتزی نباشید .

3 - مصرف برقرا در نظر بگیرید

در مدت روز یا هفته چندبار از آن استفاده خواهید کرد ؟ مصرف برق آن هزینه ای روی دوش شما خواهد گذاشت . پس آمادگی این قسمت را نیز باید داشته باشید . گاهی پس از محاسبه در میابید که هزینه گاز یک فرگاز بزرگ برای گرم کردن نان و تست کردن یک تکه نان بسیار کمتر از آون توستر است !

4 - جای قرار گیری و اندازه آن در آشپزخانه را مدنظر داشته باشید .

5 - به جزرنگ و مدل چه خصوصیات دیگری باید داشته باشد ؟

این سوال و پاسخ آن یکی از موارد اساسی در خرید لوازم برقی است . دستگاهی که خریداری میشود اگر بعنوان آون توستر است حتما باید وات بالاتری از دشتگاه های مشابه داشته باشد . یعنی یک دستگاه 60 وات بهیچوجه نباید خرید . به سراغ دستگاه هایی بروید که وات بالاتری داشته باشد مثلا برای یک آون توستر 1500 یا کمی کمتر و بیشتر کاملا ایده آل است .پس به دنبال برندهایی باشید که از نوع مرغوب و درجه یک هستند و بالاترین میزان وات Watt را عرضه میکنند .

با در نظر گرفتن همه موارد فوق ما به شما آون توستر بایترون را پیشنهاد میکنیم که دارای بسیاری از ظرایط گفته شده در بالا می باشد و امیدواریم با این مقاله سایت خانه بازار توانسته باشد در انتخاب درست خرید شما نقش داشته باشد .